kontakt@yourfithouse.pl

+48 513-262-452

Pasjonat sportu i magister warszawskiego AWF ze specjalnością “trener personalny - kulturystyka”. Posiada duże doświadczenie w prowadzeniu treningów indywidualnych, a także grupowych dla osób w różnym wieku. Jest entuzjastą treningu siłowego i sportów walki. Na swoich zajęciach skupia się na holistycznym podejściu i poprawnej technice. Ceni sobie dobry kontakt z podopiecznymi i chętnie dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem, aby poszerzać świadomość ciała i zaszczepić zdrowy styl życia.

FILIP GRUSZCZYŃSKI

Krystian Batóg - Trener peresonalny

Doświadczony trener, absolwent AWF ze specjalnością „trener personalny", instruktor trójboju siłowego oraz kulturystyki. Uczestnik wielu szkoleń i warsztatów związanych z treningiem siłowym oraz prewencją urazów, regularnie podnoszący swoje kwalifikacje, również w dziedzinie dietetyki i suplementacji.  Entuzjasta swojej pracy, z przyjemnością dzieli się wiedzą i doświadczeniem z podopiecznymi. Prowadzi treningi w taki sposób, aby nawet osoby nigdy nie uprawiające sportu odnalazły w nim przyjemność i mogły cieszyć się zdrowiem oraz dobrą formą fizyczną.

PIOTR PAZIK

Krystian Batóg - Trener peresonalny

Łukasz Wasilewski – certyfikowany trener, oraz doradca żywieniowo-suplementacyjny, który swoją wiedzę oraz praktykę zdobywał pod okiem najlepszych specjalistów (w tym wielokrotnego mistrza Polski, Europy i Świata w kulturystyce, trenera kadry narodowej Piotra Głuchowskiego). Doświadczenie w zawodzie trenera personalnego zdobywa od 2012 roku kładąc nacisk na wszechstronność oraz estetyczną i symetryczną rozbudowę sylwetki. Ukończył dodatkowe kursy z zakresu Cross trening (international level 2), przygotowania do zawodów kulturystycznych oraz kurs ratownictwa medycznego co pozwoli poczuć pełnie bezpieczeństwa podczas treningu.

ŁUKASZ WASILEWSKI

Krystian Batóg - Trener peresonalny

Krystian Batóg – założyciel studia, doświadczony trener personalny, doradca żywieniowy oraz pasjonat aktywnego i zdrowego stylu życia. Absolwent Politechniki Wrocławskiej, Polskiej Akademii Sportu oraz Profi Fitness School. Posiada międzynarodowe uprawnienia „trenera personalnego” oraz „instruktora sportu. Ponadto ukończył dodatkowe kursy z dietetyki, suplementacji i żywienia. Stawia na ciągłe poszerzanie wiedzy i umiejętności aby móc je przekazywać swoim podopiecznym.


Więcej o trenerze: https://krystianbatog.pl/o-mnie/

KRYSTIAN BATÓG

Krystian Batóg - Trener peresonalny

TRENERZY

Instruktor sportu ze specjalizacją kulturystyka, trener przygotowania motorycznego i boksu od ponad 10 lat. Uczestnik wielu warsztatów, szkoleń z zakresu treningu i odżywiania. Entuzjasta treningu siłowego, trójboju z elementami dwuboju olimpijskiego i boksu. Trenujący i zgłębiający wiedzę od najmłodszych lat. Jako psycholog z wykształcenia skutecznie potrafi zmotywować i przekazać swoją wiedzę w taki sposób, że każdy będzie mógł prawidłowo i w sposób bezpieczny zacząć przygodę ze sportem. Trener dla osób początkujących jak i zaawansowanych, które chcą podnieść swoje osiągi sportowe.

ŁUKASZ PERZANOWSKI

Krystian Batóg - Trener peresonalny